MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 5144712
nr 514 4712
Skänk
1800-tal, längd: 170, djup: 60, höjd: 160 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.500 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 17 mars 2008
2.600 kr
3.100 kr
3.600 kr